top of page

Vouchery na wiele sposobów ...

Najprościej mówiąc, voucher to po prostu bon, kupon lub talon. Można go porównać do „biletu” na realizację wybranej usługi lub określoną kwotę. Uprawnia on do skorzystania z oferty. Może być to konkretny produkt, ale też pakiet marzeń, z którego obdarowana osoba sama wybiera atrakcję.

-   P R O M K A   -

Sprawdzaj nasze oferty promocyjne

Vouchery drukujemy już od 10sztuk !!!

Standardowe formaty to

DL | 210 x 99 mm, A6 | 105 x 148 mm oraz kwadratowy 150 x 150 mm - jeżeli jednak potrzebujesz bonu podarunkowego w innym rozmiarze napisz do nas.

 

Czas realizacji przy większości zamówień wynosi do 3 dni roboczych, a wszystko to dzięki szybkiej i nowoczesnej technologii druku cyfrowego.

 

Jakich używamy papierów?

Do druku voucherów używamy papierów powlekanych, czyli kredowych, papierów niepowlekanych, barwionych w masie oraz papierów ozdobnych i metalizowanych. Więcej o tym dowiesz wybierając odpowiednią opcję w powyższego menu.

Pamiętaj

INFORMACJE

Czym jest voucher?

Gift Voucher to idealny prezent, pozwala osobie obdarowanej wybrać to co jest jej właśnie potrzebne. 

 

Znane również jako kupony lub bony, stały się integralną częścią dzisiejszego rynku handlowego. To produkt, który otwiera drzwi do niezliczonych możliwości. Voucher może reprezentować zniżkę, darmową usługę lub produkt, a nawet niezapomniane doświadczenie.

PROJEKT

Jak powinien wyglądać?

Projektując voucher pamiętaj, że reprezentuje on Twoją firmę, sklep lub markę. Projekt powinien być spójny z materiałami reklamowymi stosownymi już przez Twoje przedsiębiorstwo, ale powinien zawierać takie elementy jak:

  • możliwość personalizacji ręcznej lub drukowanej,

  • datę ważności lub okres w jakim go wykorzystamy,

  • ozdobniki graficzne symbolizujące prezent, niespodziankę lub coś przyjemnego,

  • logo i kolorystkę spójną z Twoją firmą i marką,

  • oraz informacje jak go wykorzystamy.

bottom of page