top of page

Druk karnetów, czytaj dalej ...

Karnet, karta podarunkowa, bilet wstępu, podwójna wizytówka ...... ma zadanie pełnić formę upominku, uprawniać do wejścia np. na basen, czy też na siłownię, wyznaczać termin spotkań lub zbierać punkty/pieczątki przy kolejnych wizytach.


Dzisiaj prezentujemy Wam karnet w formie otwieranej wizytówki.

Jest to jedna z najpopularniejszych form tego produktu, nie tylko z powodu niedużych kosztów związanych z produkcją i zakupem, ale również z powodu rozmiaru. Po złożeniu ma rozmiar standardowej wizytówki i zmieści się do każdego portfela.Karnety standardowo drukowane są na sztywnym kartonie jednostronnie powlekanym, tak aby wewnątrz można było umieszczać odręczne informacje np. długopisem, czy też przystawić pieczątkę i nie martwić się o to, że zaraz się rozmaże.

Dodatkowo zewnętrze strony pokrywane są folią błyszczącą lub matową SoftTouch tak aby dodatkowo zabezpieczyć i wzmocnić karnet, aby wytrzymał czas w którym ma być używany.Możemy również personalizować karnety poprzez nadawanie im indywidulanego numeru, kodu kreskowego, imienia i nazwiska czy też innej bazy jaką nam dostarczycie.


POTRZEBUJESZ KARNETU, zapraszamy do współpracy. Zaprojektujemy - wydrukujemy - dostarczymy na wskazany adres


Masz dodatkowe pytania ? Chcesz zamówić karnety ? Zapraszamy do kontaktu z nami

Drukarnia PRINTPOINT w Łomiankach FB: printpoint.poligrafia INSTA: printpoint.com.plTAGI:

Comments


bottom of page