top of page

Ulotki dopasowane do Twoich potrzeb

-   P R O M K A   -

Łap promki na ulotki ...

Kilka słów o ulotkach ...

Ulotki reklamowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na skuteczność ulotek, możliwość dotarcia do wielu klientów równocześnie, a także z uwagi na stosunkowo niski koszt produkcji pojedynczego egzemplarza. Wydawać by się mogło, że w erze smartfonów i tabletów ulotki nie zdadzą egzaminu. Tymczasem okazuje się, iż dobrze zaprojektowana ulotka reklamowa zachęca potencjalnych klientów do zapoznania się z jej treścią, a także do skorzystania z przedstawionej na niej oferty. 

Produkcja

PAPIERY

Jakich używamy?

Do produkcji ulotek używamy papierów powlekanych o gramaturze 130, 170, 250 oraz 350g. Taka rozpiętość gramatur pozwala wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla Twojej ulotki. 

Papier powlekany obustronnie to tzw. papier kredowym, czyli jego powierzchnia jest bardzo gładka, śliska o błyszczącym wykończeniu. Druk na takim papierze jest wyraźny oraz ładnie nasycony co sprzyjamy pozytywnemu odbiorowi przez osobę obdarowaną taką ulotką.

DRUK

Cyfra, czy offset?

Stosujemy obydwie metody druku w zależności od wybranej opcji, nakładu i wybranego wykończenia/uszlachetnienia. Każda z tych metod ma swoje plusy i minusy, ale to nie w tym miejscu będziemy o tym się rozpisywać ;)

Tak w skrócie:

  • Druk cyfrowy wybieramy wszędzie tam gdzie zależy nam na czasie i produkcja nie przekracza około 1000 sztuk.

  • Druk offsetowy to druk skierowany dla większych nakładów, powyżej 1000 sztuk. Tu czas produkcji jest trochę dłuższy niżeli w druku cyfrowym, ale wynagradza nam to niską ceną.

Do pobrania

Poniżej zamieszczamy makiety ułatwiające poprawne zwymiarowanie i przygotowanie projektu do druku. Pamiętajcie, lepiej zapytać dwa razy niżeli popełnić błąd, dlatego jeżeli projektujecie samodzielnie i macie wątpliwości - pytajcie, pomożemy Wam.

ulotka_a4.png
ulotka_a5.png
ulotka_a6.png
ulotka_dl.png

Co nami kieruje?
Doświadczenie i kreatywność ...

Nasze projekty przekształcają ulotkę w niezwykłe źródło informacji, które skutecznie dociera do nowych odbiorców. 

bottom of page