top of page

Personalizacja kalendarzy

Nasza oferta bazuje na gotowych rozwiązaniach jak i w pełni spersonalizowanych produktach. Klasyczny kalendarz po personalizacji i dostosowaniu do projektu staje się czymś więcej niżeli tylko klasycznym kalendarzem, staje się produktem indywidulanym, kreatywnym.


Kalendarze trójdzielne i jednodzielne w wersjach spersonalizowanych pozwalają na dostosowanie do potrzeb Państwa projektu np. kalendarium, które może mieć np. indywidulaną czcionkę, indywidualnie oznaczone daty, czy też kolor.

Do takiego kalendarza nie może zabraknąć okienka wskazującego datę.

W standardzie wszystkie firmy stosują je w kolorze czerwonym, my może dopasować je do kalendarium, do kolorów w projekcie.

Tak wykonany i spersonalizowany kalendarz przyciągnie uwagę odbiorcy na dłużej, dzięki czemu utrwali w jego pamięci znacznie więcej. Zauważy znacznie więcej i na pewno na dłużej zapamięta p[prezentowaną na kalendarzy firmę.Nasz oferta jest tak zbudowana, aby dopasować się do potrzeb Państwa firmy.

Możemy dowolnie personalizować kalendarze i wykonać je już od 1 sztuki !!Zapraszamy do kontaktu z naszym studiem graficznym i drukarnią.

Doradźmy, zaproponuje najlepsze rozwiązanie dopasowane do Państwa branży i do budżetu oraz zaprojektujemy, wydrukujemy i dostarczymy na wskazany adres.


4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Vivid Red

Certyfikaty

Comments


bottom of page