wizytówki MULTILAYER + metaliczne złoto

Wizytówki zostały wykonane na ekstra grubym, warstwowym kartonie typu #MulitLayer z czarnym wnętrzem.

Grubość kartonu to aż 1250g.

Warto tu dodać, że mamy dostępnych kilkanaście kolorów wnętrz papier (środkowej warstwy) i może ono być np. czerwone, pomarańczowe, żółte, niebieskie, zielone, różowe, brązowe, czy też szare.


Na zaprezentowanym wzorze wizytówki logo (krab) został wykonany metodą złotego liquidu, który nadaje delikatną, wyczuwalną pod palcem wypukłość.
Złoty liquid nadaje prawdziwie metalicznego blasku. Efekt końcowy jest podobny do wykonania liter, czy też logo z metaliczne, płynnego złota.


Ciężko zaprezentować efekt końcowy takiej wizytówki na zdjęciach, ale chociaż trochę chcieliśmy Państwu przybliżyć jak w obecnych czasach można wykonać klasyczną wizytówkę.

Nie jest to już tylko kartka z danymi, to prawdziwe dzieło, które w kontaktach biznesowych, pomimo tak dużej cyfryzacji jest nadal niezbędnym detalem. Dobrze zaprojektowana i wykonana pozytywnie wpłynie na postrzeganie nas samych i naszej firmy w kontaktach z kontrahentami.


#wizytówkimultilayer #liquidgold #złoconewizytówki #grubykarton #wizytówkinakartonie #multilayer #kreatywnewizytówki #pięknewizytówka #printpoint #drukarniawłomiankach #creativetrail #kreatywnymszlakiem #poligrafiawłomiankach


9 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Drukarnia PrintPoint

05-092 Łomianki

ul. Rolnicza 21

Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

 

Email: biuro@printpoint.com.pl

Telefon: 604 416 343

Chcesz być na bieżąco?
Quick Links

© 2019 by PrintPoint Norbert Regulski. Wykonane za pomocą Wix.comZasady współpracy  |   Wszystkie Prawa Zastrzeżone